Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły licznie wzięli udział w konkursie organizowanym przez Muzeum Wsi Radomskiej. Na konkurs napłynęło prawie 200 prac ze szkół podstawowych regionu radomskiego. Komisja dokonała ich oceny w dwóch kategoriach: "Tradycyjna ozdoba choinkowa" oraz "Współczesna ozdoba choinkowa". Miło jest nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły zdobyły nagrody w kategorii "Współczesna ozdoba choinkowa" grupa wiekowa: VI-VIII klasa szkoły podstawowej: 

- Aleksandra Garczyna (klasa VII c) – II miejsce
- Gabriela Wilk (klasa VII b) – III miejsce.
Rozdanie nagród odbyło się w Muzeum Wsi Radomskiej podczas Uroczystości Matki Boskiej Gromnicznej w dniu 2 lutego 2022roku.

Gratulujemy naszym uczennicom i dziękujemy za zaangażowanie się w konkurs.
Szkolny koordynator konkursów plastycznych:

Agata Styczyńska