• bal
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • prawa
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p

W dniu 5 czerwca 2014 roku na stadionie miejskim w Pionkach odbył się Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Zespół Szkół Samorządowych w Garbatce- Letnisko reprezentowało 37 uczniów pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego Pana Waldemara Langi i Pana Andrzeja Suwały. Nasi uczniowie zdobyli 51 medali, w tym 18 złotych, 17 srebrnych oraz 16 brązowych. W klasyfikacji drużynowej szkoła zajęła 1 miejsce.
Wyniki naszych uczniów:
SZKOŁY PODSTAWOWE:
ROCZNIK 2003:
Bieg na 60 metrów dziewcząt:
1 miejsce- Katarzyna Orłowska (klasa IVa)
2 miejsce- Gabriela Grabowska (klasa IVa)
3 miejsce- Maria Słyk (klasa IVa)
Bieg na 60 metrów chłopców:
1 miejsce- Michał Dziosa (klasa IVb)
2 miejsce- Oskar Łyjak (klasa IVa)
3 miejsce- Szymon Zapora (klasa IVa)


Bieg na 300 metrów dziewcząt:
1 miejsce- Katarzyna Orłowska (klasa IVa)
2 miejsce- Maria Słyk (klasa IVa)
3 miejsce- Gabriela Grabowska (klasa IVa)
Bieg na 300 metrów chłopców:
1 miejsce- Oskar Łyjak (klasa IVa)
2 miejsce- Łukasz Wojas (klasa IVb)
3 miejsce- Szymon Zapora (klasa IVa)
Skok w dal dziewcząt:
1 miejsce- Maria Słyk (klasa IVa)
2 miejsce- Gabriela Grabowska (klasa IVa)
3 miejsce- Katarzyna Orłowska (klasa IVa)
Skok w dal chłopców:
1 miejsce- Michał Dziosa (klasa IVb)
2 miejsce- Oskar Łyjak (klasa IVa)
3 miejsce- Szymon Zapora (klasa IVa)
Rzut piłeczką palantową dziewczęta:
1 miejsce- Maria Słyk (klasa IVa)
2 miejsce- Katarzyna Orłowska (klasa IVa)
3 miejsce- Weronika Oleś (klasa IVb)
Rzut piłeczką palantową chłopcy:
2 miejsce- Szymon Zapora (klasa IVa)
3 miejsce- Oskar Łyjak (klasa IVa)
ROCZNIK 2002
Bieg na 60 metrów dziewcząt:
1 miejsce- Alicja Warchoł (klasa Va)
3 miejsce- Julia Jurek (klasa Va)
Bieg na 60 metrów chłopców:
1 miejsce- Piotr Nagadowski (klasa Va)
Bieg na 300 metrów dziewcząt:
1 miejsce- Alicja Warchoł (klasa Va)
2 miejsce- Julia Jurek (klasa Va)
Bieg na 300 metrów chłopców:
1 miejsce- Piotr Nagadowski (klasa Vb)
2 miejsce- Szymon Amanowicz (klasa VB)
Skok w dal dziewcząt:
1 miejsce- Alicja Warchoł (klasa Va)
3 miejsce- Marcelina Skoczylas (klasa VIa)
Skok w dal chłopców:
1 miejsce- Piotr Nagadowski (klasa Vb)
2 miejsce- Szymon Amanowicz (klasa Vb)
Rzut piłeczką palantową dziewczęta:
1 miejsce- Alicja Warchoł (klasa Va)
3 miejsce- Julia Jurek (klasa Va)
Rzut piłeczką palantową chłopcy:
1 miejsce- Szymon Amanowicz (klasa Vb)
2 miejsce- Piotr Nagadowski (klasa Va)
ROCZNIK 2001
Bieg na 60 metrów dziewcząt:
1 miejsce- Beata Seremak (klasa VIa)
Bieg na 300 metrów dziewcząt:
2 miejsce- Małgorzata Sekuła (klasa VIa)
3 miejsce- Beata Seremak (klasa VIa)
Skok w dal dziewcząt:
3 miejsce- Beata Seremak (klasa VIa)
Rzut piłeczką palantową dziewczęta:
3 miejsce-  Klaudia Nować (klasa VIa)
Rzut piłeczką palantową chłopcy:
3 miejsce- Konrad Warchoł (klasa VIb)

Wykonanie: Dan-net