1 kwietnia w naszej szkole można było, a wręcz wypadało, przynieść podręczniki, zeszyty, drugie śniadanie oraz inne niezbędne do nauki i przeżycia rzeczy we wszystkim, tylko nie w plecaku. Tego dnia bowiem, z inicjatywy przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego - Julki Szewczyk, został w naszej szkole zorganizowany Dzień bez Plecaka. Pomysł entuzjastycznie podchwycili uczniowie, którzy wykazali się niezwykłą pomysłowością, poczuciem humoru, a niekiedy nawet zmysłem technicznym.

Oto lista wyróżnionych przez koleżanki i kolegów zwycięzców z poszczególnych klas:

4a - Ada Zawłocka,
4b - Tomasz Gnyś,
5a - Ignacy Zuchowicz,
5b - Gabriel Kubiak,
6a - Marcel Zaborski,
7a – Filip Sztobryn,
7b - Kacper Kopczyński,
7c - Michał Kamiński,
8a - Michał Tarnowski,
8b - Adrian Kłos,
8c - Filip Matejszczak.

Gratulujemy zaangażowania i czekamy na Wasze kolejne ciekawe pomysły.
Agnieszka Rygiel