• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Dnia 22 stycznia 2020 roku w Ognisku Pracy Pozaszkolnej Ogród Jordanowski w Kozienicach odbył się XVII Konkurs Ortograficzny Dyktando o Złote Pióro Burmistrza Gminy Kozienice. W konkursie wzięło udział 95 uczniów szkół podstawowych z powiatu kozienickiego. Jest nam niezmiernie miło, że wśród laureatów znalazły się uczennice naszej szkoły. W kategorii wiekowej uczniów klas 4 -6 Maja Pochylska, uczennica klasy 5a, zajęła III miejsce, natomiast Malwina Sosnowska, uczennica klasy 6b - miejsce IV.  

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Powodem do radości jest także wysokie osiągnięcie naszej szkoły w rozgrywkach międzyszkolnych. Nasza placówka zajęła II miejsce w kategorii uczniów klas 4 - 6 i IV miejsce w kategorii uczniów starszych, klas 7-8.

Serdecznie gratulujemy Mai i Malwince i życzymy im kolejnych sukcesów w następnym roku szkolnym.

Karolina Matejszczak

Wykonanie: Dan-net