• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Kancelaria Senatu zaprosiła uczniów całej Polski do udziału w konkursie plastycznym „Orzeł Biały – nasza duma”. Konkurs zorganizowany został w związku z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Tematem prac konkursowych było polskie godło, począwszy od Mieszka I do czasów współczesnych.  Uczestnicy konkursu mogli przedstawić  w dowolnej technice plastycznej swoją wizję polskiego orła.

 

 Uczniowie naszej szkoły także przygotowali prace na ten konkurs. W wyniku eliminacji szkolnych zwyciężyły trzy prace:  Zuzanny Kamińskiej  z klasy Vb, Hanny Gnyś z klasy Vb oraz Laury Rutki z klasy VIa. Prace naszych dziewcząt będą reprezentowały naszą szkołę na eliminacjach okręgowych. Mamy nadzieję, że zakwalifikują się do eliminacji ogólnopolskich. Życzymy przychylności komisji konkursowej i oczywiście trzymamy mocno kciuki.

Szkolny opiekun konkursu Agata Styczyńska

Wykonanie: Dan-net