„Przy obiedzie i inne takie” – kabaret grupy teatralnej "Zamaskowani"

22 kwietnia 2019 roku pięcioro uczniów z grupy teatralnej "Zamaskowani"wzięło udział w XVI Przeglądzie Kabaretów Szkolnych, który odbył się w Ognisku Pracy Pozaszkolnej "Ogród Jordanowski" w Kozienicach.

Młodzi kabareciarze zaprezentowali zwyczajną scenkę z życia polskiej rodziny, którą można podzielić na trzy składowe części – powrót męża z pracy, rodzinny obiad i niespodziewana wizyta teściowej... Była ona jednak zwyczajna tylko na pozór... Młodzi artyści przedstawili bowiem całą sytuację niezwykle zabawnie, z dużą dawką pozytywnej energii i humoru, który udzielił się publiczności. Także i samemu jury występ przypadł do gustu... Okazało się, że skecz "Zamaskowanych" otrzymał  najwyższe noty w kategorii klas 4-6. Kabareciarze z Garbatki - Letnisko zdobyli pierwsze miejsce. Zwycięska grupa otrzymała pamiątkowy dyplom, statuetkę oraz kubki. Gratulujemy wygranej i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości!!!

Dzieci, które wystąpiły w kabarecie " Przy obiedzie i inne takie":

Agata Zaborska, kl. 5b – mąż Zdzisław;

Zofia Mieczyńska, kl. 5c – żona Irena;

Amelia Krawczyk, kl. 5b –córka Klementyna;

Artur Guziński – syn Pawełek;

Filip Matejszczak, kl. 5c – teściowa, babcia Gienia.

Do występu dzieci zostały przygotowane przez panią Karolinę Matejszczak, nauczycielkę języka polskiego, opiekunkę Teatrzyku Szkolnego "Zamaskowani".

Do występu dzieci zostały przygotowane przez panią Karolinę Matejszczak, nauczycielkę języka polskiego, opiekunkę Teatrzyku Szkolnego "Zamaskowani".

Karolina Matejszczak