• bal
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • prawa
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p

PONIEDZIAŁEK

Imię i nazwisko
prowadzącego

Rodzaj zajęć

Klasa

Godzina
lekcyjna

Irena Cieloch

Zajęcia rozwijające z techniki

6c

1

Grażyna Kalembkiewicz

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

4a, 4b

1

Damian Kęska

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego

4a, 4b

1

Anna Karsznia

Zajęcia rozwijające plastyczno-techniczne

1a

2

Klaudia Ambroszczyk

Zajęcia rozwijające

IIIb

5

 

 

 

 

Anna Karsznia

Zajęcia rozwijające plastyczno-techniczne

1b

6

Klaudia Ambroszczyk

Zajęcia wyrównawcze

IIIa, IIIb

6

Irena Cieloch

Zajęcia rozwijające z informatyki

6b

6

Patrycja Zawadzak

Zajęcia rozwijające z matematyki

6a, 6b, 6c

7

Danuta Janiga-Witkowska

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. angielskiego

6a, 6b, 6c

7

Łukasz Wiraszka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Klasy 4 i 5 na przemian co 2 tygodnie

7

Grażyna Kalembkiewicz

Zajęcia rozwijające z geografii

6c

7

Patrycja Zawadzak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

8a

8

Agnieszka Rygiel

Zajęcia rozwijające z j. polskiego

8b

8

Waldemar Langa

Zajęcia rozwijające z informatyki

8b

8

Łukasz Wiraszka

Zajęcia rozwijające z matematyki

Klasy 7

8

Renata Strzałkowska -Jędrasek

Zajęcia rozwijające umiejętności plastyczne

Klasy 7

8

Damian Kęska

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego

7c

9

WTOREK

Imię i nazwisko
prowadzącego

Rodzaj zajęć

Klasa

Godzina
lekcyjna

Damian Kęska

Zajęcia rozwijające z język angielski

7c

0

Katarzyna Korzeń

Zajęcia rewalidacyjne
Zajęcia terapeutyczne
Zajęcia terapeutyczne

IV a
II a
VIII b

1tyg
1tyg
1tyg

Monika Dąbrowska

Zajęcia rozwijające

Kl 3a

1

Mariola Nowakowska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

5a

1

Damian Kęska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego

7b

1

Monika Rodakowska

Zajęcia w ramach programu MegaMisja

Grupa uczniów z kl. IIIb

6

Renata Maj

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

II a, II b

6

Grażyna Kalembkiewicz

Zajęcia rozwijające z geografii

Klasy 8

7

Damian Kęska

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego

7c i 8b

8

Waldemar Langa

Zajęcia rozwijające z informatyki

7a i 7c

8

Anna Szczypińska

Zajęcia rozwijające z biologii 

7a, 7c

15.30-16.00

ŚRODA

Imię i nazwisko
prowadzącego

Rodzaj zajęć

Klasa

Godzina
lekcyjna

Katarzyna Korzeń

Zajęcia terapeutyczne
Zajęcia terapeutyczne
Zajęcia terapeutyczne
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

VIi c
V a
IV b
VI c

1tyg
1 co 2 tyg
1 co 2 tyg
1 tyg

Łukasz Wiraszka

Zajęcia rozwijające z matematyki

8b

1

Monika Dąbrowska

Zajęcia rozwijające

IIIa

1

Klaudia Ambroszczyk

Zajęcia rozwijające

IIIa

1

Patrycja Zawadzak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

8b

1

Grażyna Kalembkiewicz

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

6a i 6b

1

Renata Maj

zajęcia rozwijające umiejętności plastyczne

II a

5

Danuta Janiga-Witkowska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego

6b i 6c

7

Damian Kęska

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. angielskiego

Klasy 4

7

Karolina Matejszczak

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z j. polskiego

6a, 6b, 6c

7

Karolina Matejszczak

Teatr

Klasy 4-8

7

Karolina Matejszczak

Zajęcia rozwijające
ZAJĘCIA TEATRALNE

7a,7b,7c

8

Łukasz Wiraszka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

7b i 7c

8

Damian Kęska

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego

7a

8

Tomasz Kubiak

Zajęcia instrumentalno - wokalne

Klasy 4-8

14:25-15:55

CZWARTEK

Imię i nazwisko
prowadzącego

Rodzaj zajęć

Klasa

Godzina
lekcyjna

Marek Karsznia

Zajęcia wyrównawcze z  fizyki

8a i 8b

0

Danuta Janiga-Witkowska

Zajęcia wyrównawcze

7a

0

Damian Kęska

Zajęcia wyrównawcze

Klasy 8

0

Katarzyna Korzeń

Zajęcia terapeutyczne

VI c

1 co 2 tyg

Grażyna Kalembkiewicz

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

6c

1

Danuta Siembor

Zajęcia rozwijające

IIb

5

Patrycja Zawadzak

Zajęcia rozwijające z matematyki

Klasy 4

7

Grażyna Kalembkiewicz

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

6a, 6b, 6c

7

Danuta Janiga -Witkowska

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego

6b i 6c

7

Bernadeta Basaj

Zajęcia rozwijające filmowo-historyczne

6b

7

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

7a i 7c

8

Damian Kęska

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego

7c i 8b

8

Grażyna Kalembkiewicz

Zajęcia rozwijające z geografii

7a, 7b, 7c

8

PIĄTEK

Imię i nazwisko
prowadzącego

Rodzaj zajęć

Klasa

Godzina
lekcyjna

Danuta Janiga-Witkowska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

7a

0

Anna Rutka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.polskiego

Klasy 4

6

Łukasz Wiraszka

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

7a

7

Agnieszka Rygiel

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

Klasa 7 /co drugi tydz.
i klasa  8/co drugi tydzień

7

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

8a i 8b

7

Iwona Dziadosz - Sienkiewicz

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii

klasy 8

8

Damian Kęska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Klasy 8

9

Wykonanie: Dan-net