• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

W dniu 9 czerwca w naszej  szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Patronki- świętej Królowej Jadwigi.

Uczniowie w galowych strojach mieli okazję wysłuchać legend związanych z życiem i działalnością patronki naszej szkoły. Całości dopełniały piosenki i wykonania instrumentalne uczennic z chóru pod batuta p. Tomasza Kubiaka. Scenografia wprowadziła zebranych w  klimat epoki dzięki pani Agacie Styczyńskiej i p. Renacie Strzakowskiej - Jędrasek. Natomiast  za scenariusz i reżyserię  uroczystości odpowiadały panie Monika Bernacik i Agnieszka Rygiel.

Podczas uroczystości  podziwialiśmy piękne sukienki z epoki uszyte przez rodziców klas I, II i III. Uczennice młodszych z gracją i wdziękiem zaprezentowały się społeczności uczniowskiej.

Tradycją naszej szkoły jest wybór na królową Jadwigę. Każda z kandydatek musiała spełniać następujące kryteria: bardzo dobre wyniki w nauce, szacunek do innych osób, uprzejmość, dobroć, wysoka kultura osobista.

W wyniku konkursu wiedzy o życiu królowej Jadwigi i uzasadnieniu chęci pełnienia tej zaszczytnej  funkcji komisja konkursowa  powierzyła tę rolę uczennicy kl.VII a Julii Szczur. Serdecznie gratulujemy!

Monika Bernacik

Wykonanie: Dan-net