technologie cyfrowe to nasza codzienność, pomagają w życiu ale również mogą zrobić wiele złego jeżeli nieumiejętnie z nich korzystamy, w szczególności nasze dzieci. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom zaprosiłam do naszej szkoły specjalistę, który ma bardzo dużą wiedzę odnośnie uzależnień od technologii cyfrowych.
Zapraszam na spotkanie z doktorem Maciejem Dębskim, które odbędzie się 18 maja 2023r. o godz. 17.00 w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Garbatce-Letnisko. Tematem spotkania będzie Cyfrowa równowaga! W jaki sposób o nią dbać?
Dr Maciej Dębski - założyciel i prezes Fundacji. Socjolog problemów
społecznych, wykładowca akademicki, edukator społeczny, ekspert w realizacji badań naukowych, ekspert Najwyższej Izby Kontroli, Rzecznika Praw Obywatelskich, Fundator i Prezes Fundacji DBAM O MÓJ Z@SIĘG, autor/współautor publikacji naukowych z zakresu problemów społecznych (bezdomność, przemoc w rodzinie, uzależnienia od substancji psychoaktywnych, uzależnienia behawioralne), autor/współautor dokumentów strategicznych, programów lokalnych, pomysłodawca ogólnopolskich badań z zakresu fonoholizmu i problemu cyberprzemocy zrealizowanych wśród 22.000 uczniów oraz 4.000 nauczycieli.

W roku 2016 wdrożył pierwszy w Europie eksperyment społeczny odcięcia 100 osób na 72 godziny od wszelkich urządzeń elektronicznych (telefonów komórkowych, tabletów, internetu, gier on-line playstation, telewizji), który zakończył się sukcesem badawczym. Wykładowca w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Gdańskiego. Tata 18-letniej Idy i 8-letniego Antosia.

Pozdrawiam i do zobaczenia Agnieszka Babańca